Maiņas veikšanai WM* uz EUR ar bankas pārskaitījumu:

  1. Kalkulatorā izvēlēties maiņas virzienu, ievadīt summu, kuru vēlaties apmainīt, norādīt visu prasīto informāciju, Jūsu bankas rekvizītus uz kuriem tiks veikts pārskaitījums. Nosūtīt pieprasījumu.
  2. Uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīta vēstule ar turpmākajām instrukcijām.
  3. Pēc vēstules saņemšanas, pārskaitot webmoney uz Jūsu maku, nepieciešams norādīt Jūsu vārdu, uzvārdu, personas kodu, konta numuru, bankas nosaukumu un saņēmēja bankas valsti. Noteikumu neizpildīšanas gadījumā, WM pārskaitījums tiks atgriezts atpakaļ atskaitot WebMoney sistēmas komisiju.

Maiņas veikšanai no WM* uz skaidru naudu EUR:

  1. Sazinieties ar operatoru jebkurā Jums ērtā veidā, lai apspriestu maiņas iespējas.
  2. Pārskaitot webmoney uz Jūsu maku, obligāti jāuzrāda Jūsu vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru, pases numuru. Skaidras naudas saņemšanai satikšanās brīdi nepieciešama līdzi pase un pases kopija.

Lai veiktu maiņu no EUR (ar bankas pārskaitījumu) uz WM*:

  1. Kalkulatorā izvēlieties maiņas virzienu, ievadiet summu, kuru vēlaties apmainīt, ievadiet visu nepieciešamo informāciju.
  2. Uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīta vēstule ar turpmākajām instrukcijām.
  3. Pēc vēstules saņemšanas, veicot bankas pārskaitījumu uz norādītajiem rekvizītiem nepieciešams norādīt pielikumu, kuru Jūs saņēmāt pēc maiņas pieprasījuma iesniegšanas.
  4. Papildināšana ir iespējama tikai ar personīgo bankas kontu. Ja tiek veikts maksājums no cita konta, līdzekļus var atmaksāt, atskaitot komisijas maksu par bankas pārskaitījumu.

Lai veiktu maiņu no skaidras naudas EUR uz WM*:

Sazinieties ar operatoru jebkurā Jums ērtā veidā, lai apspriestu apmaksas iespējas un webmoney pārskaitīšanu.

Atgādinām, ka mēs saskaņā ar likuma NILLTF 28.panta pirmo daļu ir tiesības pieprasīt no saviem klientiem, un klientiem ir pienākums sniegt klienta izpētei nepieciešamo patieso informāciju un dokumentus, tajā skaitā par patiesajiem labuma guvējiem, klientu veiktajiem darījumiem, klientu un patieso labuma guvēju saimniecisko, personisko darbību, finansiālo stāvokli, naudas vai citu līdzekļu avotiem.

www.megastock.com Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 515085080096
Проверить аттестат